KADRA

RECEPCJA

TRENERZY FITNESS

Anna Półtorak

,,Pokonasz największe przeszkody” Pasjonatka tańca,sportu i muzyki -Instruktor rekreacji ruchowej (Fitness) ze specjalnością nowoczesne formy gimnastyczne -Instruktor ZIN Zumba Network -Trener Personalny -Reggeton& Dancehall Ania jest zakochana w Zumbie i rytmach latynoamerykańskich może tańczyć godzinami. Sport Taniec stał się jej pasja oraz stylem życia. Jako instruktor z wieloletnim doświadczeniem na swoich zajęciach zapewnia nie tylko dobra zabawę z ogromną ilością pozytywnej energii ale także nieprawdopodobna atmosfera i dbałość o zdrowie!Sport ma być przyjemnością a nie przymusem czy przykrym obowiązkiem!  Ćwiczę, bo chce być zdrowa i piękna!
Fitness
100%
ZIN Zumba Network
100%
Trener Personalny
100%
Reggeton& Dancehall
100%

Maciej Jurkowski

Jestem instruktorem sportu ze specjalizacją Indoor Cycling. Ze sportem związany jestem całe życie. Od małego nie mogłem wysiedzieć w miejscu 🙂 Zajęcia, które prowadzę są dynamiczne, efektywne ale i zarazem efektowne. Zależy mi żeby podczas ćwiczeń panowała fajna i luźna atmosfera i pomimo intensywnego wysiłku ludzie dobrze się przy tym bawili. Bo o to w tym wszystkim chodzi 👍😎 Indoor cycling Zajęcia z indoor cycling to intensywny wysiłek fizyczny zbudowany na zasadzie interwałów w rytm energicznej muzyki w połączeniu z dobrą zabawą. Jeżeli zależy Ci na zdecydowanym zwiększeniu sprawności fizycznej, poprawieniu kondycji, redukcji tkanki tłuszczowej i wyrzeźbieniu ciała – to jest trening dla Ciebie! Czerp pozytywną energię od otaczających Cię ludzi i atmosfery, która panuje na zajęciach. Ćwicząc w takiej grupie łatwiej odnajdziesz motywację i psychiczną siłę by maksymalnie zwiększyć wysiłek podczas treningu. Zachęcam do sprobowania! Jeżeli minuty na sprzętach cardio dłużą się w nieskończność, trening na rowerze spinningowym może być fajną alternatywą. Wpływa pozytywnie na cały organizm i przynosi stosunkowo szybkie efekty. Ponadto uwalniają się endorfiny i jest to świetny sposób na rozładowanie stresu i odskocznia od codziennych spraw… Zapraszam, rowerek czeka :)))
Indoor Cycling
100%
Fitness
100%

Martyna Kundera

Martyna, energiczna, ambitna i pełna pozytywnej energii instruktorka, z fitnessem związana jest od 7 lat. Uwielbia pracę z ludzmi, a swoją pasją dzieli się z innymi, którzy chcą poprawić stan swojego zdrowia lub po ciężkim dniu odreagować. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających i wytrzymałościowych, ale jest też miłośniczką treningu funkcjonalnego. Na swoich zajęciach motywuje do przekraczania granic własnych słabości i udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. W pracy kieruje się słowami :”Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.” Można ją spotkać na zajęciach typu Trampoliny, ABT, ABS, Pump, TRX, Tabata, Kettlebell, Trening obwodowy, Full body workout, Functional Group Training, Functional Step Choreography, ale również w formach mentalnych takich zdrowy kręgosłup i stretching.
Trampoliny
100%
ABT
100%
ABS
100%
Pump
100%
TRX
100%
Tabata
100%
Kettlebell
100%
Trening obwodowy
100%
Full body workout
100%
Functional Group Training
100%
Functional Step Choreography
100%

Paulina Kwaskowicz

Instruktor rekreacji ruchowej specjalność fitness, instruktor IFAA Step&Aerobics Licence A,B oraz C, IFAA Power Dumbell instruktor (sztangi), absolwentka wychowania fizycznego oraz filologii angielskiej.
IFAA
100%
Step&Aerobics
100%
IFAA Power Dumbell
100%

Paweł Foks

Instruktor fitness ze specjalizacją: sztangi, ANB, BUP.
Sztangi
100%
ANB
100%
BUP
100%

Sylwia Whiteowl

Sylwia, instruktor fitness, prowadzi zdrowy kręgosłup, pilates, oraz piłki. Aktywność fizyczna towarzyszy jej od 11 roku życia. W przeszłości przeszła długoletnią rehabilitację kręgosłupa, matka trzech dziewczynek jest dobrym przykładem tego co można osiągnąć poprzez odpowiednią i systematyczną gimnastykę.
Zdrowy kręgosłup
100%
Pilates
100%
Piłki
100%

Facebook

Przejdź do paska narzędzi